Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku

im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego

Konkursy

Nasze konkursy
Konkurs "Nowoczesne budownictwo wokół nas 2022"
Opublikowane w: Konkursy, dnia: 11.04.2022r.

Weź udział w konkursie "Nowoczesne budownictwo wokół nas 2022

Konkurs "Mistrz Dekarstwa 2020"
Opublikowane w: Konkursy, dnia: 4.11.2020r.

Weź udział w wielkim konkursie Mistrz Dekarstwa 2020 organizowanym przez Blachotrapez. Zaprezentuj swoje prace dekarskie oraz sprawdź swoją wiedzę w fachowym quize! Do wygrania najnowsze BMW serii 1!
Konkurs składa się z trzech etapów:
1. Zgłoś swój udział w aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej! Już samo uczestnictwo wiąże się z szeregiem korzyści: możliwość zbierania punktów czy uczestnictwa w szkoleniach. ?? Po pozytywnej weryfikacji przez naszego menedżera możesz przejść do etapu 2
2. Odpowiedz na pytania.
3. Zaprezentuj nam swoje prace dekarskie! Prześlij zdjęcia albo film. Nie muszą być wykonywane na produktach Blachotrapezu! Komisja konkursowa będzie brała pod uwagę odpowiedzi z 2. etapu oraz oceni wykonane prace dekarskie.
Do wygrania:
- zestaw narzędzi DeWalt,
- winda dekarska GEDA 250,
- a nawet nowe BMW serii 1!
Konkurs trwa do 30 listopada 2020 r., wyniki będą 10 grudnia 2020 r.! Pełny regulamin konkursu: https://www.blachotrapez.eu/pl/regulamin-konkursu-mistrz-dekarstwa-2020

VII edycja turnieju budowlanego „Nowoczesne budownictwo wokół nas”
Opublikowane w: Konkursy, dnia: 17.04.2020 r.

Konkurs „Nowoczesne budownictwo wokół nas” ze względu na czasowe ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID 19 nie odbędzie się w wyznaczonym terminie.
O nowym terminie poinformujemy.

LISTA LAUREATÓW IX EDYCJI MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNO –FOTOGRAFICZNEGO: „Nasz czysty Białystok” pod hasłem:„Moja rodzina i ja o czyste powietrze dba”
Opublikowane w: Konkursy, dnia: 7.06.2019 r.

Organizatorzy konkursu serdecznie gratulują wszystkim laureatom, uczniom wyróżnionym i ich opiekunom. Pozostałym uczestnikom i ich nauczycielom także dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do uczestnictwa w następnych jego edycjach.

Opis Link do pobrania
Lista laureatów

W dniu 6 czerwca w Zespole Szkół Zawodowych nr 5 w Białymstoku odbyło się uroczyste zakończenie IX edycji Miejskiego Konkursu Plastyczno – Fotograficznego „Nasz czysty Białystok”, pod hasłem: „Moja rodzina i ja o czyste powietrze dba”. Uczestnicy – dyrektorzy szkół, laureaci konkursu i ich opiekunowie oraz goście obejrzeli prezentację multimedialną na temat SMOGU. Prezentacja akcentowała cele konkursowe: wskazywała potrzebę ochrony powietrza w Białymstoku. W konkursie wzięło udział 126 uczestników, którzy poprzez prace plastyczne oraz fotografię udowodnili, że los ochrony powietrza jest im bliski.


Finał turnieju „Nowoczesne budownictwo wokół nas”
Opublikowane w: Konkursy, dnia: 15.02.2019 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na eliminacje finałowe VI edycji regionalnego konkursu „Nowoczesne budownictwo wokół nas”, zorganizowanego w ramach projektu „Szkoła zawodowa szansą na dobry start i pewną przyszłość”.

Eliminacje rozpoczynają się 11 kwietnia o godzinie 9.30, natomiast ogłoszenie zwycięzców we wszystkich konkurencjach i rozdanie nagród odbędzie się o godzinie 14.30 w sali gimnastycznej.

W załączniku znajduje się szczegółowy harmonogram eliminacji finałowych konkursu.

Opis Link do pobrania
Konkurs - specyfikacja