Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku

im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego

Uczniowie - Plan lekcji

Plan lekcji poszczególnych klas
Plan lekcji - rok szkolny 2018/2019
Opublikował: Administrator w dniu: 28.12.2017
Zdolny człowiek lubi się uczyć, a głupi – nauczać.
- Antoni Czechow

Plan lekcji

Plan lekcji możesz sprawdzić w e-Dzienniku.

PLAN LEKCJI

KLASA I AW

 

PONIEDZIAŁEK
8.55 – 15.15

ŚRODA
8.55– 14.25

CZWARTEK
8.00-13.30

1

J. POLSKI 60

J. POLSKI 60

INFORMATYKA 54

2

RELIGIA 8

MATEMATYKA 51

INFORMATYKA 54

3

J. ANGIELSKI 50/56

CHEMIA 31

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ 60

4

GEOGRAFIA 56

W-F

MATEMATYKA 51

5

BIOLOGIA 56

W-F

FIZYKA 58

6

EdB 56<

/p>

RELIGIA 8

W-F

7

HISTORIA 52

 

 

8

 

 

 

 

KLASA II A W

 

PONIEDZIAŁEK
8.00 – 15.20

WTOREK
8.00 – 14.25

1

RELIGIA 8

J.ANGIELSKI 50/56

2

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 58

J. ANGIELSKI 50/56

3

J. POLSKI 60

HISTORIA 52

4

PODSTAWY PRZEDSIEBIORCZOSCI 58

MATEMATYKA 51

5

J. ANGIELSKI 50/51

J. POLSKI 60

6

RELIGIA 8

W-F

7

W-f

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ 60

8

W-f

 

 

KLASA III AW

 

PONIEDZIAŁEK
8.00 – 14.25

WTOREK
8.00 – 13.30

1

MATEMATYKA 51

PODSTAWY PRZEDSIEBIORCZOSCI 58

2

RELIGIA 8

J. POLSKI 60

3

J. ANGIELSKI 50

MATEMATYKA 51

4

WOS 52

J. ANGIELSKI 50

5

W-F

W-F

6

W-F

RELIGIA 8

7

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ 51

 

 

KLASA III BW

 

PONIEDZIAŁEK
8.55 – 14.25

WTOREK
8.00 – 13.30

1

MATEMATYKA 51

MATEMATYKA 51

2

J. ANGIELSKI  56

PODSTAWY PRZEDSIEBIORCZOŚCI 58

3

J. POLSKI 60

RELIGIA 8

4

W-F

J. ANGIELSKI 50

5

W-F

W-F

6

WOS 52

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ 58

7

 

RELIGIA 8

 

KLASA I A MZ

 

WTOREK
8.00 – 15.15

ŚRODA
8.00 -15.20

CZWARTEK
8.00 – 15.15

PIĄTEK
8.55

1

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ 56

INFORMATYKA

PODSTAWY BUDOWNICTWA 58

WARSZTATY

2

RELIGIA 8

INFORMATYKA

TECHNOLOGIA 56

 

3

J. ANGIELSKI 50/56

J. POLSKI 60

BHP 56

 

4

FIZYKA 58

TECHNOLOGIA 56

EdB 60

 

5

J. POLSKI 60

CHEMIA 31

TECHNOLOGIA 56

 

6

MATEMATYKA 51

GEOGRAFIA 52

MATEMATYKA 51

 

7

W-F

BIOLOGIA 52

HISTORIA 52

 

8

W-F

RELIGIA 8

W-F

 

 

KLASA I MURARZ -TYNKARZ

 

WTOREK
8.00 – 15.15

ŚRODA
10.45-15.15

CZWARTEK
8.00

PIĄTEK
8.00-15.15

1

TECHNOLOGIA 32

RYSUNEK BUDOWLANY 32

TECHNOLOGIA  32

INFORMATYKA  54

2

PODSTAWY BUDOWNICTWA 32

BIOLOGIA 52

TECHNOLOGIA 32

MATEMATYKA 51

3

FIZYKA 58

CHEMIA 31

WARSZTATY
/4 GODZ/

RELIGIA 8

4

W-F

HISTORIA 51

 

W-F

5

MATEMATYKA 51

GEOGRAFIA 52

 

W-F

6

J. ANGIELSKI 50

 

 

J. POLSKI 60

7

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ 51

 

 

J. POLSKI 60

8

RELIGIA 8

 

 

EdB 56

 

KLASA I FRYZJER

 

PONIEDZIAŁEK
8.55-

WTOREK
9.50 – 15.20

ŚRODA
8.00 -15.15

CZWARTEK
9.50 – 13.30

PIĄTEK
8.00-15.15

1

PRACOWNIA  48

FIZYKA 58

PRACOWNIA 48

PODSTAWY FRYZJERSKIE 31

INFORMATYKA  54

2

PRACOWNIA 48

W-F

PRACOWNIA 48

PODSTAWY FRYZJERSKIE 31

MATEMATYKA 51

3

PRACOWNIA 48

MATEMATYKA 51

PRACOWNIA 48

TECHNIKI FRYZJERSKIE 31

RELIGIA 8

4

PRACOWNIA 48

J. ANGIELSKI 50

BIOLOGIA 52

TECHNIKI FRYZJERSKIE 31

W-F

5

PRACOWNIA 48

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ 51

CHEMIA 31

 

W-F

6

TECHNIKI FYZJERSKIE 31

RELIGIA 8

HISTORIA 51

 

J. POLSKI 60

7

TECHNIKI FYZJERSKIE 31

 

GEOGRAFIA 52

 

J. POLSKI 60

8

 

 

BIOLOGIA 52

 

EdB 56

 

KLASA II A MZ

 

PONIEDZIAŁEK
8.00 – 15.15

CZWARTEK
8.00 – 14.24

PIĄTEK
8.00– 14.25

1

J. POLSKI 60

TECHNOLOGIA 56

TECHNOLOGIA 56

2

RYSUNEK  BUDOWLANY 32

PODSTAWY BUDOWNICTWA 60

RELIGIA 8

3

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOSCI 58

J. ANGIELSKI 50

PODSTAWY BUDOWNICTWWA 31

4

RYSUNEK BUDOWLANY 32

TECHNOLOGIA 56

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOSCI 58

5

HISTORIA 52

MATEMATYKA 51

J.POLSKI 60

6

J. ANGIELSKI 50

RELIGIA 8

W-F

7

KOMPETENCJE SPOŁECZNE 58

W-F

W-F

8

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ 56

 

 

 

KLASA II MURARZ-TYNKARZ

 

PONIEDZIAŁEK
8.55 – 14.25

ŚRODA
8.00-

CZWARTEK
8.55 – 15.15

PIĄTEK
8.00-15.15

1

TECHNOLOGIA 56

TECHNOLOGIA 32

RYSUNEK BUDOWLANY 64

PODSTAWY BUDOWNICTWA 32

2

TECHNOLOGIA 56

WARSZTATY

PODSTAWY BUDOWNICTWA 32

RYSUNEK BUDOWLANY 32

3

MATEMATYKA 51

 

J. ANGIELSKI 50

J. POLSKI 60

4

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 58

 

J. ANGIELSKI 50

J. POLSKI 60

5

HISTORIA 52

 

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 58

KOMPETENCJE SPOŁECZNE 58

6

RELIGIA 8

 

W-F

W-F

7

 

 

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ 52

W-F

8

 

 

 

RELIGIA 8

 

KLASA II DEKARZ

 

PONIEDZIAŁEK
9.50-14.25

CZWARTEK
8.00 – 15.15

PIĄTEK
8.00 – 15.15

1

BUDOWNICTWO OGÓLNE 32

TECHNOLOGIA 58

TECHNOLOGIA 58

2

MATEMATYKA 51

TECHNOLOGIA 58

TECHNOLOGIA 58

3

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 58

PODSTWY DOKUMETACJI 64

J. POLSKI 60

4

HISTORIA 52

J. ANGIELSKI 50

J. POLSKI 60

5

RELIGIA 8

J. ANGIELSKI 50

KOMPETENCJE SPOŁECZNE 58

6

 

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 58

W-F

7

 

W-F

W-F

8

 

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ 52

RELIGIA 8

 

KLASA II FRYZJER

 

PONIEDZIAŁEK
8.00 – 14.25

WTOREK
8.00-

ŚRODA
11.15

CZWARTEK
8.00 – 15.15

PIĄTEK
8.00 – 15.15

1

TECHNIKI FRYZJERSKIE 31

PRACOWNIA FRYZJERSKA

PRACOWNIA FRYZJERSKA

PODSTAWY FRYZJERSTWA 31

PODSTAWY FRYZJERSTWA 31

2

TECHNIKI FRYZJERSKIE 31

PRACOWNIA FRYZJERSKA

PRACOWNIA FRYZJERSKA

PODSTAWY FRYZJERSTWA 31

PODSTAWY FRYZJERSTWA 31

3

TECHNIKI FRYZJERSKIE 31

PRACOWNIA FRYZJERSKA

PRACOWNIA FRYZJERSKA

J. ANGIELSKI ZAW. 56

J. POLSKI 60

4

MATEMATYKA 51

PRACOWNIA FRYZJERSKA

PRACOWNIA FRYZJERSKA

J. ANGIELSKI 50

J. POLSKI 60

5

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 58

PRACOWNIA FRYZJERSKA

PRACOWNIA FRYZJERSKA

J. ANGIELSKI 50

KOMPETENCJE SPOŁECZNE 58

6

HISTORIA 52

 

 

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 58

W-F

7

RELIGIA 8

 

 

W-F

W-F

8

 

 

 

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ 52

RELIGIA 8

 

KLASA III A MZ

 

ŚRODA
8.00-13.30

CZWARTEK
8.00 – 14.25

PIĄTEK
8.00 – 14.25

1

TECHNOLOGIA 32

DOKUMENTACJA TECHNICZNA

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ 31

2

TECHNOLOGIA 32

J. ANGIELSKI 50

BUDOWNICTWO OGÓLNE 31

3

PODEJMOWANIE DZIAŁALNOSCI GOSPODARCZEJ 58

MATEMATYKA 51

TECHNOLOGIA 32

4

MATEMATYKA 51

BUDOWNICTWO OGÓLNE 58

J. ANGIELSKI 50

5

J. POLSKI 60

W-F

J. ANGIELSKI 50

6

W-F

W-F

WOS 52

7

 

RELIGIA 8

RELIGIA 8

 

KLASA III MURARZ

 

PONIEDZIALEK
8.55-15.15

WTOREK
8.00– 14.25

ŚRODA
9.50 – 14.25

1

J. ANGIELSKI 50

RELIGIA 8

TECHNOLOGIA 56

2

MATEMATYKA 51

MATEMATYKA 50

J. ANGIELSKI 50

3

W-F

J. POLSKI 60

TECHNOLOGIA 56

4

DOKUMENTACJA TECHNICZNA 64

WOS 52

TECHNOLOGIA 56

5

PODEJMOWANIE  DZIAŁALNOSCI GOSPODARCZEJ 58

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ 52

W-F

6

BUDOWNICTWO OGÓLNE 32

J. POLSKI 60

W-F

7

RELIGIA 8

BUDOWNICTWO OGÓLNE 32

 



III DEKARZ

 

PONIEDZIALEK
9.50-14.25

WTOREK
8.00 – 13.30

ŚRODA
8.00 – 15.20

1

MATEMATYKA 51

RELIGIA 8

J. ANGIESLKI 50

2

W-F

MATEMATYKA 50

J. ANGIELSKI 50

3

MATERIAŁOZNAWSTWO 32

J. POLSKI 60

MATERIAŁOZNAWSTWO 32

4

MATERIAŁOZNAWSTWO 32

WOS 52

PODEJMOWANIE  DZIAŁALNOSCI GOSPODARCZEJ 58

5

J. ANGIELSKI ZAWODOWY 50

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ 52

MATERIAŁOZNAWSTWO 32

6

RELIGIA 8

J. POLSKI 60

MATERIAŁOZNAWSTWO 32

7

 

 

W-F

8

 

 

W-F



III FRYZJER

 

PONIEDZIALEK
9.50-14.25

WTOREK
8.00 – 13.30

ŚRODA
8.00 – 15.20

1

MATEMATYKA 51

RELIGIA 8

J. ANGIESLKI 50

2

W-F

MATEMATYKA 50

J. ANGIELSKI 50

3

TECHNIKI FRYZJERSKIE 8

J. POLSKI 60

Zarządzanie salonem fryzjerskim 60

4

TECHNIKI FRYZJERSKIE 8

WOS 52

TECHNIKI FRYZJERSKIE 58

5

J. ANGIELSKI ZAWODOWY 51

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ 52

TECHNIKI FRYZJERSKIE 58

6

RELIGIA 8

J. POLSKI 60

J. ANGIELSKI ZAW. 50

7

 

 

W-F

8

 

 

W-F